...................................................................................................... NEW WEBSITE VERY SOON ......................................................................................................

Kinematografia

Home»Kinematografia

Wybierz Język

Polski

Choose Language

English

Choisir la Langue

Français

Studio Super 8

Kinematografia

Zajmujemy się wywoływaniem i obróbką wszelkich materiałów kinematograficznych i fotograficznych. Obrabiamy zarówno materiały współczesne jak również wieloletnie, zapomniane taśmy. Przekładane z kąta w kąt, po wywołaniu okazuje się, że często zawierają wiele cennych wspomnień. Potrafimy odratować obraz utrwalony aparatem lub kamerą wiele lat temu. Posiadamy szeroką wiedzę z tej dziedziny. Z naszych usług korzystają zarówno młodzi reżyserzy, jak również największe stacje telewizyjne. Wywołujemy materiały czarno białe oraz kolorowe. Negatywy oraz slajdy. Materiały nieme oraz dźwiękowe. Współczesne materiały obrabiamy zgodnie z rekomendowanym przed producenta procesem. Na specjalne życzenie istnieje możliwość obróbki specjalnej, wedle wskazań klienta (push/pull, rozjaśnianie i ściemnianie obrazu, tonowanie, solaryzacja obrazu, obróbka specjalna ). Jeśli chodzi o filmy Kodachrome, to ostatnie laboratorium wywołujące ten film kolorowy, zakończyło wywoływanie tego materiału w Grudniu 2010r. Aktualnie nie ma możliwości wywołania filmów Kodachrome. Jedyna dostępna obróbka to wywołanie materiału na negatyw czarno-biały a następnie obróbka cyfrowa. Można u nas zamówić świeży materiał do filmowania 8mm i 16mm, oferta w dalszej części strony. Transfer filmów na format cyfrowy - nie zajmujemy się tym, jednak współpracujemy z firmami, które zrzucaja obraz na nosnik cyfrowy. Wywołany materiał możemy przesłać bezpośrednio do nich.

Jak to zrobić :

- filmy wysyłać szczelnie owinięte w czarny papier lub folię aluminiową. Filmy stare wysyłać razem z pudełkiem (jeśli jest)

- wysyłać tylko listem poleconym/paczką

- do przesyłki nie zapomnij włożyć kartki z informacją: adres zwrotny, telefon, email

- gdzie wysyłać film ? Adres podamy na email keten3@poczta.onet.pl lub telefonicznie

- czas wywołania: w zależności od przesłanego filmu; od 7dni do 3tygodni

- na życzenie film rozcinamy, sklejamy, za dodatkową opłatą doklejamy rozbiegówkę, nawijamy na nową szpulę

- dostarczone filmy 16mm wywołujemy w jednym kawałku do długości 730m

- materiały źle przechowywane, źle naświetlone, bardzo stare - mogą nie zawierać żadnego obrazu

- wystawiamy fakturę na nasze usługi, podane ceny za wywołanie są cenami BRUTTO